ברוכים הבאים לשבוע העיצוב מבית מרכז הבנייה הישראלי. הירשמו כעת על מנת להבטיח את מקומכם!

הרשמה לשבוע העיצוב ללא תשלום
הרשמה
לשבוע העיצוב – קהל פרטי
הכניסה ללא תשלום,רצוי להירשם בכדי לקבל מידע שוטף ממרכז הבנייה הישראלי

yes

להרשמה לקהל מקצועי לחצו כאן >>
הרשמה
לשבוע העיצוב – קהל פרטי הכניסה ללא תשלום,רצוי להירשם בכדי לקבל מידע שוטף ממרכז הבנייה הישראלי

yes

ענת בר

ענת בר, אדריכלות ועיצוב פנים

ענת בר, בוגרת טכניון, אדריכלית, מתמחה בעיצוב דירות ובתי יוקרה לתושבי הארץ ותושבי חוץ. במהלך יותר משלשה עשורים, פועל משרדה בפרויקטים נחשקים כדוגמאת מגדלי “אקירוב”, מגדל פרישמן, מגדלים שונים במתחם YOOמגדל בארי, מגדל השופטים, “ממילא” מגדל “בית לסין” ועוד רבים אחרים.
יצוין הטריפלקס של הגברת שרי אריסון.
בעבודה מול לקוחות פרטיים מושם דגש על תהליך של סינטזה הנרקמת בין אישיות הלקוח, צרכיו, אופיו, העדפותיו, לבין אישיותה של ענת כאדריכלית, המובילה להרמוניה וזרימה אנרגטית, תוך שמירה על איזונים, ושילובים של צבעים וחומרים, טרנדיות וקלאסיקה, דרך קוים נקיים ופשוטים וכמובן, איכות בלתי מתפשרת.
ענת מאמינה, כי התוצר הסופי של תהליך הסינטזה-הוא מעין שיקוי מרפא צלול ומזוקק, מעצים תדרים אנרגטים בריאים, מנקה את רעשי הרקע, ומאפשר איכות חיים מוגשמת במלוא הוויתה ותפארתה, בדיוק כמו הסביבה האדריכלית.
כמו כן, מתמחה משרדה של ענת, בעבודה מול יזמים, אדריכלי בנין ואנשי שווק נדל”ן, לצורך שיבוח הדירות המשווקות, הדגשת היוקרה, הן ברמה התיכנונית, הן ברמת בחירת החומרים.
על מנת להנגיש את המוצר הסופי לרוכש הפוטנציאלי, מלווה ענת את התהליך ביעוץ פרטני המתאים מיידית את צרכי הלקוח לתכנון המוצע, ויכול להמשיך ללוות את הרוכש לעיצוב מושלם של דירת חלומותיו.
לאחרונה, תכננה ענת את שלל הדירות במגדל “בית לסין” , פרוייקט מגורי בוטיק יחודי, הממוקם פסיעה מכיכר המדינה המתחדשת, ונחשב לאחד מהפרוייקטים היוקרתיים המובילים כיום בתל אביב.

 

שתפו והמליצו:
שבוע העיצוב מבית מרכז הבנייה הישראלי