ברוכים הבאים לשבוע העיצוב מבית מרכז הבנייה הישראלי. הירשמו כעת על מנת להבטיח את מקומכם!

הרשמה לשבוע העיצוב ללא תשלום
הרשמה
לשבוע העיצוב – קהל פרטי
הכניסה ללא תשלום,רצוי להירשם בכדי לקבל מידע שוטף ממרכז הבנייה הישראלי

yes

להרשמה לקהל מקצועי לחצו כאן >>
הרשמה
לשבוע העיצוב – קהל פרטי הכניסה ללא תשלום,רצוי להירשם בכדי לקבל מידע שוטף ממרכז הבנייה הישראלי

yes

אלון ברנוביץ

BARANOWITZ + KRONENBERG

אלון ברנוביץ יחד עם אירנה קרוננברג הקימו את משרדם המשותף בשנת 1999.
המשרד עוסק בפיתוח חללי מסחר ופנאי ועבודתו כוללת בתי מלון, אולמות אירועים, רשתות מסחר, ברים ומסעדות בארץ ובעולם.
המשרד מבסס את עבודתו על בניית נרטיב הניזון מערב רב של מקורות מידע ופיתוחו לחלל על- זמני בעל ערך תרבותי וחברתי המבדל עצמו ממתחריו.
כלי מרכזי בעבודתו של המשרד הינו שיתופי פעולה עם טאלנטים מתחומים רבים: גרפיקאים, מעצבי מוצר, אמנים, מעצבי אופנה וטקסטיל, ממתגים ואוצרים החולקים את שולחן העבודה של המשרד, ממנפים את תהליך התכנון ומפרים אותו בשכבות התייחסות בעלות ערך מוסף ייחודי לבניית הנרטיב.
החללים אותם מתכננים ברנוביץ-קרוננברג מאפשרים לציבור לא רק את החופש לחוות ולפרש אותם במגוון דרכים אלא אף לרגש ולעורר בהם חוויה המתעלה מעבר לפונקציה אל עבר עולם של ערכים ודימויים השוזרים בו נופים רגשיים בלתי נשכחים.
עבודת הסטודיו זוכה להוקרה בפרסים ובפרסומים רבים בעיתונות וברשתות החברתיות (רשימה חלקית: FRAME, Wall Paper, DE Architect, Domus, DeZeen).
סקירה של השנים האחרונות תגלה כי רשת מלונות W בחרה במשרד לתכנן עבורה את Amsterdam W  אשר נפתח ב-2016 וכולל את מסעדת “מר פורטר” והבר “דאטש’ס” שכבר זכה בפרס היוקרתי של  ,Entree Magazine’s Hospitality & Style Awards , ועבודתם על מלון Albert Sir שנפתח באמסטרדם 2012 וזכה כמלון הבוטיק הטוב ביותר בהולנד לשנת 2013 על ידי Awards Travel World.
עבודתם על מסעדת “טופולופומפו” זכתה במקום הראשון לשנת 2013 בתחרות הבינלאומית היוקרתית של Award Restaurant and Bar הנערכת מדי שנה בלונדון.
הוצאת הספרים ההולנדית Natura @ Architectura, המובילה בתחום האדריכלות והעיצוב, פרסמה בספטמבר 2013 את ספרם הראשון ” The Practice “בהפצה עולמית.

בקרו באתר ברנוביץ-קרוננברג  

שתפו והמליצו:
שבוע העיצוב מבית מרכז הבנייה הישראלי