ברוכים הבאים לשבוע העיצוב מבית מרכז הבנייה הישראלי. הירשמו כעת על מנת להבטיח את מקומכם!

הרשמה לשבוע העיצוב ללא תשלום
הרשמה
לשבוע העיצוב – קהל פרטי
הכניסה ללא תשלום,רצוי להירשם בכדי לקבל מידע שוטף ממרכז הבנייה הישראלי

yes

להרשמה לקהל מקצועי לחצו כאן >>
הרשמה
לשבוע העיצוב – קהל פרטי הכניסה ללא תשלום,רצוי להירשם בכדי לקבל מידע שוטף ממרכז הבנייה הישראלי

yes

עמית גלאור

עמית גלאור - הסטודיו

עמית גלאור – הסטודיו

הסטודיו ממוקם במבנה עצמאי בחצר ביתינו והוא נבנה על חורבות מבנה ישן שהיה קיים על המגרש. המבנה הישן שופץ מהיסוד והותאם לצרכיי.

הסטודיו החל לפעול לפני 15 שנה, בלי תכנון מקדים ממשי. פרוייקט הוביל לפרוייקט, לקוח הביא לקוח ואני נסחפתי לעשייה,ליצירת “בתים לאהוב”…לסיפוק יצירתי אינסופי… מעולם לא למדתי אדריכלות במוסד פורמלי מוכר ועם זאת הסטודיו נותן שירותי אדריכלות מלאים.

הנה ה”סיפור שלי”,הסיפור של הסטודיו, מוגש כאן לפניכם:

מאז שאני זוכרת את עצמי אני חייה ונושמת עיצוב…את האהבה לאסתטיקה רכשתי בבית הוריי. כילדה הסתובבתי בשוקי פישפשים ברחבי העולם,בגלריות ובתערוכות ציור. קשובה,מקשיבה. מפנימה…

סיימתי בהצטיינות לימודי שמאות וניהול מקרקעין באוניברסיטת תל אביב (לבעלי תואר ראשון) . התמחתי באחד מהמשרדים הגדולים (אלוני ספקטור).העבודה במשרד גדול ובעל שם אפשרה לי להעמיק את היידע בפרשנות וביישום של תכניות בניין עיר (תב”ע) תוך מקסום זכויות הבנייה. ניתוח תכניות בניין עיר מהווה תשתית הכרחית לכל תכנון אדריכלי.

כשנתיים לאחר סיום ההתמחות וקבלת ההכשרה נולדו בנותיי הבכורות (תאומות). במסגרת אהבתי לעיצוב ומתוך רצון בהעשרה עצמית נרשמתי ללימודי עיצוב באורט קריירה.

עם סיום הלימודים רכשנו מגרש לבנייה פרטית . רכישת המגרש נעשתה בידיעה ברורה שאני אהיה זו שאתכנן את הבית.

הכנתי סקיצה רעיונית וברגע של תעוזה הראתי אותה לאדריכל בעל שם וביקשתי חוות דעתו. משם הכל התגלגל ..התכניות אושרו ע”י הרשויות ואני ליוויתי את בניית הבית יום יום במקום מפקח בנייה ועל תקן “אדריכלית”. למדתי הלכה למעשה על אופן יציקת רצפה,תקרת צלעות,עמודים,יישום טיח, עבודות גמר וכו.

מייד עם סיום הבנייה פנו אליי שכנים וביקשו לתת לי את הזכות לבנות את ביתם החדש. פרוייקט הוביל לפרוייקט, לקוח הביא לקוח. הפרוייקטים נבחרו בפינצטה,תוך שמירה קפדנית על עקרונותיי התכנוניים וטעמי האישי,מתוך נקודת מבט שקולה ליצור משרד בוטיק ייחודי שנותן שירותי תכנון מהסקיצה הראשונה,הגשה לרשויות,היתר בנייה,פיקוח עליון עד למוצר המוגמר,עד כוס המים במטבח החדש…..עד המצעים על המיטות..עד בכלל..השמיים הם הגבול…

הסטודיו מתמקצע כמשרד בוטיק המתחייב שלא לעבוד במקביל על למעלה מ10 פרוייקטים מתוך רצון לתת יחס אישי ומענה כולל של אדריכלות ועיצוב פנים. המשרד כולל שלושה עובדים ואותי. על התכניות חתום הנדסאי/אדריכל רשום כחוק.

שתפו והמליצו:
שבוע העיצוב מבית מרכז הבנייה הישראלי